חנות פרחים אביב וופרח בעכו בהנהלת שוזרת מקצועית ועם ניסיון רב בתחום מציעה שרות משלוחי פרחים עכו .המיקום של החנות מאפשר לבצע כמו בכל משלוחים ליעדים נוספים הסמוכים לאזור בדמי משלוח מינימלי.

חנות אביב וופרח עכו הוקמה בשנת 2003. במהלך השנים, הפכה החנות ל"שם" ו"מותג" תוך הקפדה על איכות ושירות ללקוחותיה. החנות נמצאת בלב עכו ושמה ידוע בכל הנוגע למגוון הזרים, איכותם והמשלוח הזריז והאמין.
אם ברצונכם להזמין משלוח פרחים בעכו, הגעתם למקום הנכון! החנות אביב וופרח בחרה בקפידה על יד צוות אתר השווה ונמצאה מתאימה במתן שירות ויחס טוב ללקוח, איכות וטריות הפרחים, מלאי ומחירים סבירים. כל זר או סידור יגיע על בית המקבל על ידי שליח מנוסה תוך הקפדה על טריות ושלמות הפרחים. אתם מוזמנים לבקר אותנו בכתובת: גיבורי סיני 22 מרכז רסקו בעכו . את מספר הטלפון שלנו, שעות פעילות וקטגוריות נוספות ניתן לראות למעלה. 
אנו מציעים מגוון רחב של סוגי פרחים איכותיים כגון: ורדים, סחלבים, ליליות, חרציות ,ליזיאנטוס, גרברות ועוד.
 לנו ניסיון רב והתמחות בעיצוב אירועים ולכן אם ברצונכם להתאים פרחים לאירוע אם זה בר מצווה, יום הולדת או החלטתם להתחתן פנו אלינו ונשמח לעזור ולשרתכם. בחנות תמיד תמצאו מבחר זרים בעיצובים שונים, זרי כלה, צמחי בית ועציצים, מבחר סידורי פרחים קלאסיים, מודרניים אומנותיים, זרים מתוקים משוקולדים מובחרים בסגנון ייחודי ועוד. 
כל ההזמנות מתבצעות ישירות מול חנות אביב וופרח בטלפון באמצעות כרטיס אשראי וללא פערי תיווך.
נשמח להיות לשירותכם ולראותכם בין לקוחותינו!